Szpilka Cafe Bar Restauracja

Based on 6 reviews

Za dnia dama, w nocy kurtyzana, nigdy na odwrót!:) W ciągu dnia jest to sympatyczna kawiarnia i rozbudowanym menu. W nocy szaleństwo! Tańce na barze i skandale obyczajowe. Warto dodać, że jest to mekka klubowiczów nad ranem - przepyszne śniadania! ... Categories: Cafés  Cafes and tea rooms  European  Food  International  Night Life  Pubs and bars  Restaurants 
pl. Trzech Krzyży 18
00-499 Warszawa
226289132

Alcohol: Full bar
Outdoor tables: yes
Wheelchair accessible: no
Waiter service: yes
Take-out: no
Delivery: no
Reservations: yes
Menu for kids: no
Price range: 40-80zł
Parking: Street
Accepts Credit Cards: yes
Elegant attire: no
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years ago

  the Freshman class i being held back untill this mtaetr is resolved .. im not a Nicki Fan i love music and she aint on my playlist or can get played in my car. period if she loves being a black women or MC wers the UNITY before hand reguardless off lilKim she aint helpin nobody theres' better talent den her and they wont be heard of cuz of the shade smh ima Remy-ma,Shawnna,Jacki-o,Trina,Eve,Diamond,Rasheeda,kidsister,Muffy,Sonyae,Hedonis,Jean Grae,Skittles,baps,Reece,lady luck,Mac-bre-z,d-girlz-MIa,Rye rye Nina B,gA GILRS,BAPS and KHIA ALL R WOMEN OF HIPHOP HERES A REALCLASS OF MCS SOMEHOW YALL LEFTD DEM OUT BECUZ OF NICKI SHE NO COMPETITON 2 ANY OF THE CHICK I JUST NAMED SORRY

 • Błażej "bb" Białczyk
  0
  6 years, 1 month ago

  Fajne miejsce, szczegolnie na aftera ze wzgledu na to, ze miejsce jest czynne cala dobe. Mozna zjesc, napic sie, to pierwsze polecam w dzien, a wnocy szalenstwo :) Wieczorami zawsze cos sie dzieje.

 • Karolina C
  30
  7 years, 6 months ago

  im bliżej północy tym głośniej, zdarza się, że muzyka gra zbyt głośno, ale miejsce jako takie jest bardzo bardzo:)
  jeśli chodzi o ceny to względnie przystępne, nie jest tanio, ale w końcu to nie bar mleczny:) nie nadszarpuje to jakoś wybitnie kieszeni. z dań polecam szaszłyczki z indyka (przeplatane są czarną oliwką) z tostami (z serem gorgonzola albo lazurem) do tego sałata ze świeżych warzyw z dressingiem, danie kosztuje chyba23 albo 25 pln.
  do tego obowiązkowo lemoniada!
  miłośnikom słodkiej kofeiny polecam kawę Borgia, warta swej ceny:)

 • Anonim
  250
  7 years, 8 months ago

  Bywam tu rano bywam wieczorami i zawsze jest super!Jedzenie pycha,do tego herbata czy sok i rachunek względny.Mogli by trochę zmienić obsługę bo czasem poprostu talerz jest mi rzucony na stół przez bardzo ładną,wysoką Panią,a mogła by się trochę uśmiechnąć.
  Ogólnie lokal godny polecenia,plusem jest to że czynny jest 24/dobę.

 • Wojtek "Clubber92" Akrus
  5
  8 years, 1 month ago

  Trochę wieśniacko.
  Byłem tam w ciągu dnia i raczej nie polecam.
  Jedzenie drogie i całkowicie pozbawione smaku.
  Równie przyjemnie zajadałoby się pewnie styropian.
  "Słodziutki" kelner, dziwni ludzie.

 • Kinga "kita" Kita
  65
  8 years, 9 months ago

  Za dnia dama, w nocy kurtyzana, nigdy na odwrót!:) W ciągu dnia jest to sympatyczna kawiarnia i rozbudowanym menu. W nocy szaleństwo! Tańce na barze i skandale obyczajowe. Warto dodać, że jest to mekka klubowiczów nad ranem - przepyszne śniadania! Polecam o każdej porze dnia i nocy. Szpilka działa całą dobę.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet