Traffic Club

Based on 9 reviews

Jedne z najbardziej znanych mi miejsc, gdzie można spotkać wielu autorów topowych pozycji literatury. Pełne kultury i zawsze "na bieżąco" :) Categories: Books, magazines, games and videos  Night Life  Stores 
ul. Bracka 25 (Śródmieście)
Warszawa
0226921450

Reviews

 • Pawel Adam
  5
  6 years, 7 months ago

  Moja ulubiona z duzych ksiegarn w Warszawie. Mimo dlugiego i kosztownego remontu Empiku na Marszalkowskiej wciaz zadne miejsce nie jest w stanie przebic Traffica. Ksiazek tu co nie miara, swiezutka zagraniczna prasa typu Uomo Vogue, GQ ale tez i Magazine Litteraire i najnowsze wydania wiekszosci z poczytnych swiatowych dziennikow. Uwielbiam czeste promocje i te smieszne stoiska ustawione tuz przy wejsciu. Komfort zakupow naprawde duzy na dodatek w tak milej i niezatoczonej przestrzeni.

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  traffic > wszystko

 • "Marla Singer"
  10
  7 years, 3 months ago

  hmmmmm, bardzo fajne miejsce :) mnóstwo książek, generalnie zawsze byłam bardzo zadowolona z buszowania pomiędzy regałami. ostatnio trochę się zawiodłam bo nie mieli absolutnie niczego Kereta ani Plahniuka, co mnie zdziwiło

 • Anonim
  15
  7 years, 4 months ago

  Parafrazując słowa jednej z piosenek Kazika: muzyka, muzyka. Siedzicie przy długich stołach. Czytacie o tym, czego nie wiecie. Przygotowujecie się do setek egzaminów. Wertujecie niezliczone strony książek i gazet. W wygodnych fotelach surfujecie po internecie.
  Wystrój Traffica jest klasyczny, elegancki. Na samą myśl o nim, przypomina mi się biblioteczka z brytyjskiego zamku. Może dlatego atmosfera tego miesca sprzyja wyciszeniu, skupieniu.

 • Martyna
  20
  7 years, 5 months ago

  Miejsce tak dobrze pomyślane i zorganizowane, że stało się czymś więcej niż sklepem z książkami, płytami itp. Traffic to raczej sposób na spędzanie wolnego czasu i trzeba przyznać, że bardzo dobry sposób. Przytulne wnętrza i dobre wyposażenie skłaniają, by pozostać tam dłużej, rozejrzeć się jeszcze, a może nawet najzwyczajniej usiąść z książką w ręku.

 • Adam "Kalin" Kaliński
  85
  7 years, 5 months ago

  Jest to zdecydowanie najlepsze miejsce tego typu w Warszawie. Żaden Empik się nie umywa do Traffic! Nie jestem fanem zakupów, a książki kupuję z reguły na internecie, ale ciężko jest mi wyjść z Traffic'u bez chociaż jednej. Uwielbiam klimat jaki tam panuje! Empik w porównaniu z Traffic'em przypomina hol na ostrym dyżurze. Sposób w jaki eksponują książki jest *SUPER*, a do tego, o dziwo, nie są eksponowane tylko najnowsze tytuły, ale też po porostu warte uwagi. Zauważyłem też, że wybór tytułów jest o dużo szerszy niż w Empiku, chodź to może być tylko moje wrażenie. Np. można dostać książki prawie niedostępne w Polsce.

  Dodać można darmowe WiFi! Fotele gdzie można spędzić cały dzień i nikt Cię o nic nie zapyta i się nie przyczepi, że nic nie kupujesz.

  Myślę, że jeśli masz jakiekolwiek zainteresowania w życiu to szybko stwierdzisz, że jest to miejsce, do którego się wraca. Nie po to żeby coś kupić, ale dla samego miejsca i aury jaka je otacza.

 • nie
  30
  7 years, 5 months ago

  Zdecydowanie wolę Traffic od jego największego konkurenta, czyli oczywiście Empiku. Jest tu przyjemniej, przestronniej i po prostu milej. Co nie zmienia faktu, że w Trafficu raczej tylko oglądam, a kupuję tam, gdzie taniej...A jeśli już zdarzy mi się przepłacić w Trafficu, to mogę być pewna, że zostanę miło i profesjonalnie obsłużona. Polecam wszystkim fanom szeroko pojętej kultury.

 • Justyna "jeww"
  40
  7 years, 6 months ago

  UWIELBIAM!!!

  Mogę tam spędzić 2 godziny i nie będę się nudzić. Są fotele do czytania, mnóstwo przeróżnych pozycji książek, albumów i innych. Polecam bardzo, ale ostrzegam - Traffic Club uzależnia :D

  5/5

 • Aleksandra Makuch
  50
  7 years, 8 months ago

  Jedne z najbardziej znanych mi miejsc, gdzie można spotkać wielu autorów topowych pozycji literatury. Pełne kultury i zawsze "na bieżąco" :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet