Warszawa Wschodnia

Based on 2 reviews

Dworzec obsługuje wszystkie podróże dalekobieżne w kierunku na południe, zachód i północny zachód kraju. Jednak jego wygląd nie jest najlepszy. Dworzec Wschodni jest obskurny. Ponadto bardzo ciężko się połapać jak trafić na dany peron. Categories: Train Stations  Travel 
między ul. Lubelską i Kijowską, praga Północ
Warszawa

http://pl.wikipedia.org/wiki/Warszawa_Wschodnia_Osobowa

Reviews

 • Magdalena "mdss" Romanek
  70
  6 years, 5 months ago

  Jeden z trzech najważniejszych dworców w Warszawie. Obsługuje większość pociągów przejeżdżających przez stolicę. Od dłuższego czasu jest w trakcie remontu, co tymczasowo znacznie pogorszyło jakość jego usług. Jest bardzo zaniedbany i brudny. Ciężko połapać się gdzie można kupić bilety na pociąg pospieszny a gdzie na kolej regionalną. Kolejnym problemem jest znalezienie właściwego peronu, ponieważ oznakowanie pozostawia wiele do życzenia. Jeśli ktoś musi z niego skorzystać radzę zarezerwować sobie zapas czasu na połapanie się w tym bałaganie.

 • Katarzyna "Kasia"
  10
  6 years, 9 months ago

  Dworzec obsługuje wszystkie podróże dalekobieżne w kierunku na południe, zachód i północny zachód kraju. Jednak jego wygląd nie jest najlepszy. Dworzec Wschodni jest obskurny. Ponadto bardzo ciężko się połapać jak trafić na dany peron.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet